Uwaga! Opiekunka Bije Małe Dziecko — zobacz film, sprawa trafiła na policję.

4
326

Dwa dni temu wyszło na jaw przerażające zachowanie gdańskiej opiekunki do dzieci.

Rodzice ośmiomiesięcznego chłopca i siedmioletniej dziewczynki postanowili sprawdzić, czy przypadkiem ich opiekunka prawidłowo zajmuje się ich najmłodszym dzieckiem.

Młodzi rodzice do sprawdzenia opiekunki użyli ukrytej kamery.

Niestety, na jaw wyszło, że opiekunka bije ośmiomiesięcznego bobasa, który płacze.

Na filmie widać jak opiekunka zdenerwowana płaczem bobaska uderza go w twarz i następnie poprawia.

Przerażający w całej tej historii jest fakt, że opiekunka zajmowała się dzieckiem aż dwa i pół miesiąca do chwili wykrycia zbrodni — bo tylko tak można nazwać niegodny czyn, który można zobaczyć na poniższym filmie.

Co gorsza, opiekunka posiada historię opieki nad trzynastoma dziećmi.

Co robiła wcześniej opiekunka? Jak traktowała bobasa przez ponad 10 tygodni? Bóg jeden wie.

Rodzice dziecka, żeby ostrzec i uświadomić innych ludzi, jak okrutne mogą być opiekunki do dzieci, udostępnili poniższy film. Sprawa trafiła na policję.

Prosimy o udostępnienie tego artykułu na swoim profilu.

Posted by HotPoland on Thursday, 16 June 2016

4 KOMENTARZE

  1. Dlatego właśnie opiekunka powinna się opiekować dzieckiem tylko i wyłącznie,a nie do tego prasować,gotować czy myć okna ,bo będzie się starała wypełnić swoje dodatkowe obowiązki a dziecko jej tylko w tym przeszkadza i wychodzą takie chore sytuacje.

  2. Co ci stara lampucero zrobiło to dzieciątko że je biłaś stara krowo??? masz szczęście suko że jeszcze cię na ulicy nie spotkałem, bo masz pewnego klapsa ode mnie w imieniu tego bąbelka!!!

  3. I tak to jest jak mamusie robią karierę i wolą własne dziecko zostawić takiemu potworowi !!!!!!! Każda mama powinna zostać z dzieckiem do 3 roku życia !!!!! Każdy normalny psycholog tak wam powie , że dla rozwoju dziecka najlepsza jest opieka matki !!!!!! Uważam ,że najpierw trzeba trochę sobie życie zorganizować a nie pochopnie opiekunki wynajmować !!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ