Polacy wreszcie budzą się z letargu – Polacy widzą.

1
121

Dzięki coraz powszechniejszemu dostępowi do internetu Polacy budzą się z 25-letniego letargu.

Dzięki zmobilizowanym młodym Polakom, którzy działają w internecie, teraz prawdziwe informacje docierają do wszystkich, którzy na nie czekają. Zakłamane gazety i telewizje kompromitują się z miesiąca na miesiąc.

Gołym uchem i gołym okiem można zauważyć, że Polacy mają dosyć nieudolnego systemu podatkowego, który niszczy rodzimych przedsiębiorców, a faworyzuje zagraniczne korporacje, które wyprowadzają zyski za granice.

Coraz większa liczba naszych rodaków ma świadomość, że kupowanie polskich produktów wspiera Polską, a nie np. Holenderską lub Hiszpańską ekonomie.

Młodzi ludzie nie chcą wyjeżdżać za granice za chlebem, jak to robili nasi rodzice i 5 milionów Polaków w ciągu ostatnich 10 lat. Polacy mają dosyć i chcą budować swoje życie w Polsce.

Pani prezydentowa Komorowska kiedyś powiedziała, że emigracja to szansa. Ale ja się pytam — jaką szansą może być podcieranie starych Niemców, którzy kiedyś mogli być esesmanami.
Pytam się — co to za szansa, myć naczynia w brytyjskich pubach? Lub myć kible po brytyjskich stacjach kolejowych? To nie szansa — to sposób na letarg i przetrwanie.

Kiedyś ktoś powiedział.

Wszystkich ludzi można okłamywać przez pewien czas,
Pewnych ludzi można okłamywać przez cały czas.
Ale nie można okłamywać wszystkich przez cały czas.

Rodzi się w Polsce gigantyczna świadomoś, że polskie gazety nie są Polskie, że Polskie telewizje nie są Polskie — nie można już okłamywać ludzi tak jak 10 lat temu.

                Polacy Już nie chcą żyć w bogatym kraju — biednych ludzi.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ