Polacy dalej uciekają z Polski! Nowe dane, ponad milion Polaków w UK.

0
999
Brytyjski urząd statystyczny ONS opublikował najnowsze dane na temat imigracji. Nowe dane pokazują czarno na biały, że Polacy nadal masowo wyjeżdżają z Polski do UK, mimo nadchodzącego Brexitu i taniego funta w stosunku do złotówki.

 

W Wielkiej Brytanii pod koniec 2017 roku mieszkało 1,021 mln Polaków, czyli o 19 tys. więcej niż rok wcześniej.

Mimo nadchodzącego Brexitu taniego funta, ataków terrorystycznych, wzmożonego ataku na Polaków na tle narodowościowym, wprowadzenia w Polsce 500+ grono Polaków w UK powiększyło się aż o 19 tysięcy.

Strach pomyśleć ilu Polaków przyjechałoby do Wielkiej Brytanii, gdyby nie było Brexitu, funt kosztowałby 5,5 zł, a nie 4,7 zł, nie było zamachów i tak dalej.

Prawdą jest, że liczba nowych Polaków w Wielkiej Brytanii nie wzrasta tak szybko, jak we wcześniejszych latach, ale dalej jest znacząca – można się tylko zastanawiać czy na pewno w UK jest tylko 1,021 miliona Polaków czy jest znacznie więcej?

Biorąc pod uwagę słabnącego funta, Wielka Brytania już nie jest tak atrakcyjnym krajem do „zbierania” pieniędzy i wymiany na złotówki, bardzo prawdopodobne jest, że Polacy, zamiast wyjechać do Anglii, Szkocji, Walii lub Irlandii Północnej – wybierają inne kierunki, gdzie zarobią po prostu więcej, to zapewne kraje skandynawskie oraz kraje za miedzą jak Niemcy, Belgia, Holandia.

Obecnie funt znowu podrożał do prawie 5 złotych, jeżeli funt znowu kosztowałby 5,5 lub 5,6 to w porównaniu z 4,6 za jednego funta przykładowy Polak, przekładając na złotówki, zarobiłby o prawie 22% więcej – to bardzo dużo pieniędzy.

Niestety Polska dalej się wyludnia, dzieci się nie rodzą, podatki są wysokie, a płace niskie, w konsekwencji rdzenne polskie społeczeństwo w Polsce będzie znacząco z roku na rok wymierać.

Uwaga! Bardzo prosimy o rozpowszechnianie naszych artykułów, nie mamy funduszy od rząd Polski, ani płynących z Niemiec, walczmy o to, aby polskie media były Polskie.

BRAK KOMENTARZY