Pilne! Zero podatku dla Polaków wracających do Polski z emigracji!

0
271

Okazuje się, że rządy w Polsce dają gigantyczne pieniądze na obniżki podatków w Polsce zagranicznym firmom – w rezultacie, za eksploatowanie naszej ekonomi płacą tym firmą sami Polacy.

Dlatego postawmy sobie pytanie: jeżeli Polski rząd zwalnia z podatków zagraniczne koncerny, bo chce je przyciągnąć do Polski to dlaczego nie zwolni z podatku Polaków z emigracji, którzy chcą wrócić do Polski i założyć biznes?

Taki pomysł już dał Mariusz Kolonko w jednym ze swoich wystąpień. Polacy, którzy by wracali do Polski z emigracji i zakładali biznesy, byliby dużo bardziej wartościowi niż zagraniczne koncerny, które chcą tylko eksploatować Polską ekonomie.

Gdyby, obecny rząd wprowadził zero podatku dla Polaków wracających za granicy, którzy chcą zakładać biznes w Polsce, do Polski, przyjechałoby dziesiątki tysięcy Polaków z całego świata.

Po takim ruchu w Polsce nastąpiłby gigantyczny bum gospodarczy. Wyobraźmy sobie, że do Polski wraca 100 tysięcy polski przedsiębiorców, którzy chcą się bogacić i mają kapitał.

Wysuńmy pytanie. Dlaczego Polski rząd trwoni pieniądze Polaków na ściąganie zagranicznych koncernów, zamiast wykorzystać potencjał polskiego narodu?

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ