Już wkrótce Polacy zaczną wracać z emigracji, bo praca tu będzie się opłacać..

0
219

„Już wkrótce Polacy zaczną wracać z emigracji, bo praca tu będzie się opłacać. Będą nas leczyć dobrze zarabiający lekarze i pielęgniarki, dobrze zarabiający nauczyciele będą uczyć nasze dzieci, dobrze zarabiający policjanci będą dbać o nasze bezpieczeństwo. Przy polskich drogach wyrosną nowoczesne stadiony i pływalnie. Czy to możliwe? Udało się w Irlandii, dlaczego ma nie udać się w Polsce? Przecież Polacy to wielki i mądry naród. Polskę też stać na swój cud gospodarczy.” Donald Tusk

Nie bez przyczyny dzisiaj przytoczyliśmy wyborcze obietnice Donalda Tuska i PO sprzed ośmiu lat. Powyższy tekst został przytoczony, nawiązując do tego, co tak naprawdę się wydarzyło podczas wypełniania obietnic wyborczych platformy.

Między innymi miliony Polaków, zamiast wracać do kraju, wyjechało z Polski, a sam Donald Tusk porzucił zacne i honorowe stanowisku Premiera Polski dla kilkuletniej fuchy w Brukseli.

Co więcej, w ostatnim sondażu aż 4 miliony Polaków deklaruje chęć wyjechania z Polski, ale o tym możesz przeczytać w tym linku: Polacy nie chcą mieszkać w Polsce, następna fala masowej emigracji — Polski Exodus — ciąg dalszy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ