Już niedługo bum gospodarczy w Polsce? Żyła złota dla Polskiego biznesu?

1
127

Sklepikarze i producenci zacierają ręce, do Polskiej gospodarki trafi prawie 20 miliardów złotych.

W związku z uruchomieniem programu 500 plus w ręce sprzedawców detalicznych i ich producentów trafi prawdopodobnie większość pieniędzy z programu 500 plus.

Rodziny, które otrzymają pieniądze, zapewne wydadzą je na najpotrzebniejsze artykuły codziennego użytku, a nawet technologię taką jak np. komputery.

Jeżeli jesteś biznesmen warto już przygotować strategię marketingową wraz z portfolio artykułów lub serwisów, które mogą być strzałem w dziesiątkę w wymienioną wcześniej rozszerzająca się niszę.

Dodatkowe 20 miliardów do wydania przez rodziny to naprawdę dużo.

Dla marudnych czytelników podam porównanie.

20 miliardów równa się czterem miliardom zestawów Be Smart w polskim KFC lub równa się ośmiu set milionom koszulek polskiej reprezentacji w piłkę nożną, ale oczywiście rodzimej produkcji.

Jesteście już gotowi na swój kawałek tortu?

1 KOMENTARZ

  1. Strach myśleć ile pieniędzy zostało by w Polsce gdyby politycy zabronili by bankom okradać Polaków . Realne miliardy PLN z tak zwanych kredytów denominowanych do franka uciekają do zachodnich centrali… w Polsce zostają zapisy w komputerach. Dlatego banki tak walczą o te potencjalne zyski….inaczej okaże się że król jest nagi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ