Dużo Polaków liczyło na ten rządowy program w UK.

0
199

Obecną sytuację można nazwać totalną kompromitacją „najnowszego” rządowy programu w Wielkiej Brytanii, na który czekało bardzo dużo ludzi.

Nowy rządowy program miał pomóc w kupnie nieruchomości w UK, a dokładnie w zbieraniu na kupno nieruchomości w UK dopłacając £1,000 rocznie do zbieranych pieniędzy w całości przez wszystkie zbierane lata można otrzymać aż £32.000.

Niesyty rządowy program stał się totalnym niewypałem, ponieważ żaden bank nie przystąpił do programu, oprócz kilku brokerów jednak oni nie oferują opcji cash tylko investment więc bardziej ryzykowną.

Skipton Building Society jest pierwszym i jak na razie jednym building society, w którym można otworzyć Lifetime ISA konto na zasadzie cash.

Mimo totalnego niewypału tego programu mamy dobrą wiadomość dla wszystkich ludzi, którzy zbierają pieniądze na kupno domu w Wielkiej Brytanii i chcieliby dostać pieniądze do zbieranego depozytu.

Lifetime ISA nie jest jedyną opcją dzięki, której możemy dostać pieniądze do zbieranych pieniędzy. Jeżeli chcesz dostać około £1,000 do na osobę do zbieranego depozytu na kupno domu W GB to możesz otworzyć Help to Buy ISA – które jest dostępne prawie wszędzie 🙂 Zatem nic straconego 🙂

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ