Dzisiejszy komunikat jest ważny dla Polaków zamierzających wyjechać z Polski ze względu na wysokie podatki.

Bardzo złą wiadomością dla Polaków był Brexit, bo zostaną ograniczone możliwości podatkowej ucieczki Polaków do Wielkiej Brytanii.

Teraz z Unii Europejskiej chcą wyjść Czesi, czyli kraj z bardzo niskimi i dogodnymi podatkami. Czechy to kraj, który może zastąpić Polakom Wielką Brytanię pod kątem normalności prowadzenia działalności gospodarczej oraz niskich podatków.

Po totalnym wyjściu, Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, Czechy stałyby się nowym kierunkiem dla Polaków, którzy mają dość polskich urzędników i wysokich podatków.

Z danych wynika, że około 3/4 Czechów jest za wyjściem Czech z Unii Europejskiej. Czesi nawet nie chcą myśleć o walucie euro. Czeski prezydent Milos Zelman wspiera referendum – no cóż, raczej nie ma wyjścia, jeżeli 3/4 Czechów jest za opuszczeniem Unii Europejskiej.

Czy w obliczu utraty możliwości wyjazdu Polaków do Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii Północnej oraz Czech polski rząd wreszcie obniży Polakom podatki?

Do Polski już niedługo, przywędruje jeszcze jeden problem, czyli pełna skala ograniczenia pracowników delegowanych w Unii Europejskiej – bardzo dużo Polaków może stracić pracę. Czy polska władza wreszcie rozumie skalę problemu?

Jak można wyczytać na portalach o podatkach, Czechy to prawdziwy raj podatkowy w porównaniu do Polski np. od 120,000 zł rocznie zapłacimy zero podatku i tylko 600 zł miesięcznie ubezpieczenia, a jeżeli podatek mamy zapłacić to możemy go zapłacić na koniec roku, w Polsce podatki trzeba płacić co 3 miesiące.

Obecnie, nowy stary rząd Polski uchwala tylko małe zmiany podatkowe dla Polaków, w stosunku do tego, co trzeba zrobić. Czy Polacy wreszcie się obudzą, czy dalej będą głosować za 500 plus oraz wyprawkę do szkoły zamiast na możliwość bogacenia się polskiego społeczeństwa.

BRAK KOMENTARZY